סיפורי הצלחה

דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך.

לורם איפסום

דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך.

רווקה

שרה היקרה

אני רוצה לומר לך תודה ענקית, השבוע אני מתחתנת עם אהוב לבי בזכותך. 

מהפגישה הראשונה את דברת תכלס,  נתת שפע מהניסון הרב שיש לך במערכות יחסים וליווי פנויות  הסברת לנו בצורה קלה להבנה ויישום. 

אני רוצה לומר לך תודה על כל הנתינה מהלב, על העצות החכמות, ועל התמיכה הנכונה שבעזרתם התחברתי לאהוב לבי והשבוע בהתרגשות התחתנו. 

תודה לך, והמשיכי בעבודתך המקודשת לחבר אנשים לאהבה וזוגיות.

תודה מקרב לב,

בלה ס.

נשואה

 

שרה, תודה על הידע והעצות שעזרו סוף סוף לאחר 10 שנים שאני מנסה להניע את בעלי לעשות שינוי חשוב, התחלתי ליישם את העצות והגישה שלך בחיינו והנס קרה. השינוי השפיע על עוד תחומים, ואת הצלחת לעזור לי להגשים חלום זוגי בלי להחליף את הבעל.

תודה, את מעוררת השראה ויכולת מדהימה לקלוט בדיוק את המצב ולהתאים כלים לשנותו.

שירה רוזנבלום

הרצאות

 

שרה, שמעתי את הרצאתך אצלנו במתנס בפ״ת, כבר הייתי גרושה כחמישה חודשים. מלאה בכעסים על הגרוש, ה.תמודדות עם ארבעת ילדינו לא הייתה פשוטה.

השתתפתי בהרצאה שלך ושמעתי את הקשיים שחווית. הרגשתי שאת מדברת עלי והמשכת לספר איך את יצרת שינוי משמעותי בחייך, הכלים שהשתמשת. נתת בשפע, והסברת בפירוט. הלכתי הביתה באמונה שנטעת בי, שאני יכולה ומסוגלת ליצור שינוי.

חזרתי לחיות עם בעלי, והגישה הראתה תוצאות. תודה לך שרה על הנתינה, על האכפתיות ואני כותבת לך כדי שתדעי שאת יוצרת שינוי בבמקום הכי חשוב לאדם: באהבה, במשפחה ובזוגיות. היי ברוכה.

״באַהֲבָה אֲמִתִּית יש יְּכֹלֶת לֶאֱהֹב אָדָם אַחֵר,
בִּזְמַן שֶׁאֲנִי אוֹהֵב גַּם אֶת עַצְמִי״

דילוג לתוכן